16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1998 – 2004 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3300 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 280.0 KM |
| Moment obrotowy | 335.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 70.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 262.0 km/h |
| 0-100 km/h | 6.30 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 14.7 l/100km |
| Trasa | 7.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 10.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4775 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 1415 mm |
| Rozstaw osi | 2830.0 mm |
| Masa własna | 1540.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Wishbone |
| Zawieszenie tył | Helical springs |