16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2020 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 4395 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 540.0 KM |
| Moment obrotowy | 730.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 80.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 8 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 312.0 km/h |
| 0-100 km/h | 4.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 13.5 l/100km |
| Trasa | 7.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.9 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5232 mm |
| Szerokość | 1902 mm |
| Wysokość | 1484 mm |
| Rozstaw osi | 3210.0 mm |
| Masa własna | 2070.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, Multi wishbone |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |