16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1798 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 252.0 KM |
| Moment obrotowy | 320.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 45.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Zrobotyzowana |
| Liczba biegów | 7 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 250.0 km/h |
| 0-100 km/h | 4.50 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.2 l/100km |
| Trasa | 5.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4180 mm |
| Szerokość | 1798 mm |
| Wysokość | 1252 mm |
| Rozstaw osi | 2420.0 mm |
| Masa własna | 1103.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone, Helical springs, Stabilizer bar |