16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 10.10" |
| Rozmiar | 10.1 inches, 295.8 cm2 (~71.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 pixels, 16:10 ratio (~224 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8183 Helio P60T (12 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A73 & 4x2.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP3 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Bateria | Li-Ion, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie), Fire OS 7 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 262 x 159 x 9.8 mm (10.31 x 6.26 x 0.39 in) |