16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 800 x 1280 pixels (~189 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 8.0 inches (~67.7% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Szczegóły przedniego | 720p |
Bateria
| Bateria | Non-removable Li-Ion battery |
System
| System operacyjny | Android OS (customized) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac| dual-band |
| Bluetooth | Yes| A2DP| LE |
| GPS | No |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 214 x 128 x 7.7 mm (8.43 x 5.04 x 0.30 in) |