16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~141 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.0 inches (~27.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 16 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP| rotating lens |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 780 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 780 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2| A2DP |
| GPS | No |
| USB | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 95 x 48 x 15.9 mm (3.74 x 1.89 x 0.63 in) |