16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 12.90" |
| Rozmiar | 12.9 |
| Rozdzielczość | 2048.0x2732.0 |
Wydajność
| Procesor | Apple |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Aparat przedni | 12.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 10758 mAh |
| Bateria | 10758.0 |
System
| System operacyjny | iPadOS |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |