16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Super Retina XDR OLED |
| Przekątna | 6.70" |
| Rozmiar | 6.7"1290x2796p |
| Rozdzielczość | 48 MP, f/1.6, Wide Angle, Primary Camera, 12 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Apple A18 |
| Procesor | Hexa-core (2x4.04 GHz + 4x2.20 GHz) |
| GPU | Apple GPU (5-core graphics) |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4383 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4383mAh |
System
| System operacyjny | iOS v18 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.3 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |