16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~267 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.5 inches (~68.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6737 |
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | Dual 13 MP + 2MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 7.0 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.1| A2DP| LE |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0| USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 157.8 x 77.2 x 7.8 mm (6.21 x 3.04 x 0.31 in) |