16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna | 5.92" |
| Rozmiar | 5.92"1080x2400p |
| Rozdzielczość | 50 MP f/1.9, Wide Angle, Primary Camera, 13 MP f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Procesor | Octa core (3.2 GHz, Single core, Cortex X3 + 2.8 GHz, Quad core, Cortex A715 + 2 GHz, Tri core, Cortex A510) |
| GPU | Adreno 740 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4300 mAh |
| Bateria | Li-Po 4300mAh |
System
| System operacyjny | Android v13 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.3 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |