16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2015 |
Silnik
| Pojemność | 16470 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 120.0 KM |
| Moment obrotowy | 168.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik keihin fcr 46mm/diam. carburator with flat valve; air intake butterflies managed electronically |
| Zbiornik paliwa | 13.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | 46mm adjustable Ceriani fork |
| Zawieszenie tył | Sachs shocks |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 155/80-17 |