16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 1/2.3" (~ 6.16 x 4.62 mm) |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 460,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SDHC, SDXC, Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 25 - 525 mm, zoom: Yes |
Bateria
| Bateria | 2x AA |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112.5 x 75.9 x 63.4 mm |