16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm (~63.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 540 x 960 pixels, 16:9 ratio (~245 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6589 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | PowerVR SGX544 |
| RAM | 4 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.2.2 (Jelly Bean) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 131.6 x 66.9 x 8.9 mm (5.18 x 2.63 x 0.35 in) |
| Waga | 119 g (4.20 oz) |