16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 600 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 600 mAh battery |
Łączność
| USB | 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 80 x 42 x 14.8 mm (3.15 x 1.65 x 0.58 in) |