16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~141 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.0 inches (~26.2% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 720 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 720 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2| A2DP |
| GPS | No |
| USB | 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 101.6 x 47.3 x 16.6 mm (4.0 x 1.86 x 0.65 in) |