16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 1.5 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 750 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 750 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 88 x 46 x 23 mm (3.46 x 1.81 x 0.91 in) |