16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 2.0 inches, 12.4 cm (~26.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~200 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 45 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 45 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Wymiary i waga
| Wymiary | 96 x 48 x 23 mm (3.78 x 1.89 x 0.91 in) |
| Waga | 118 g (4.16 oz) |