16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 132 x 176 pixels (~122 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.8 inches (~22.7% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 52 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 750 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 750 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2 |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 92 x 48 x 23 mm| 78 cc (3.62 x 1.89 x 0.91 in) |