16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.70" |
| Rozmiar | 5.7 inches, 83.8 cm2 (~73.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~282 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6737VWH |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP1 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF 0.3 MP, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 4180 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4180 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 7.0 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.1, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 155 x 73.4 x 9.7 mm (6.10 x 2.89 x 0.38 in) |