16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.00" |
| Rozmiar | 6.0 inches, 92.9 cm2 (~71.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~268 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm) |
| Procesor | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE6300 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Po 3000 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.1, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 167.5 x 78 x 9.4 mm (6.59 x 3.07 x 0.37 in) |