16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1797 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 190.0 KM |
| Moment obrotowy | 280.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 60.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 190.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 4490 mm |
| Szerokość | 1877 mm |
| Wysokość | 1675 mm |
| Rozstaw osi | 2685.0 mm |
| Masa własna | 1640.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts, Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone, Dampers, Helical springs |