16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 57000 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 355.0 KM |
| Moment obrotowy | 549.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk holly 680 cfm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 32.2 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 2032.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Floating disc, dual 4-piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. Floating disc, 4-piston calipers |
| Zawieszenie przód | 63mm inverted forks |
| Zawieszenie tył | Dual 13.0 inch coilover shocks |
Opony
| Opony przód | 130/90-16 |
| Opony tył | 230/60-15 |