16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2008 – 2009 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1999 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 122.0 KM |
| Moment obrotowy | 170.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 74.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 190.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.80 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 12.7 l/100km |
| Trasa | 7.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4880 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 1430 mm |
| Rozstaw osi | 2750.0 mm |
| Masa własna | 1445.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |