16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2008 – 2020 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 45 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1793 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 170.0 KM |
| Moment obrotowy | 235.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 210.0 km/h |
| 0-100 km/h | 9.70 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 6.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4488 mm |
| Szerokość | 1812 mm |
| Wysokość | 1385 mm |
| Rozstaw osi | 2600.0 mm |
| Masa własna | 1415.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Dwuwahaczowe |