16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 804 359
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2000 – 2020 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 5898 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 345.0 KM |
| Moment obrotowy | 530.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 82.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 252.0 km/h |
| 0-100 km/h | 6.50 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 18.0 l/100km |
| Trasa | 10.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 13.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4870 mm |
| Szerokość | 1765 mm |
| Wysokość | 1440 mm |
| Rozstaw osi | 2896.0 mm |
| Masa własna | 1782.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Belka skrętna |