16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 804 359
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2003 – 2020 |
| Typ nadwozia | Roadster |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 5900 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 390.0 KM |
| Moment obrotowy | 500.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 165.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 257.0 km/h |
| 0-100 km/h | 5.00 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4674 mm |
| Szerokość | 1752 mm |
| Wysokość | 1118 mm |
| Rozstaw osi | 2890.0 mm |
| Masa własna | 1395.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Kolumna MacPherson |