16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2019 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 57 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3649 cm³ |
| Moc | 310.0 KM (231.0 kW) |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 9 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 7.30 s |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 11.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5190 mm |
| Szerokość | 2000 mm |
| Wysokość | 1780 mm |
| Rozstaw osi | 3070.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe ventilated |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |