16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2010 |
| Typ nadwozia | Kabriolet |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1991 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 140.0 KM |
| Moment obrotowy | 186.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 180.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 4490 mm |
| Szerokość | 1780 mm |
| Wysokość | 1405 mm |
| Rozstaw osi | 2520.0 mm |
| Masa własna | 1525.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Kolumna MacPherson |