16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2009 – 2014 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1468 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 105.0 KM (77.0 kW) |
| Moment obrotowy | 145.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 11.00 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4380 mm |
| Szerokość | 1705 mm |
| Wysokość | 1490 mm |
| Rozstaw osi | 2600.0 mm |
| Masa własna | 1170.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | semi-independent, Torsion |