16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2014 – 2013 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1497 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 152.0 KM (112.0 kW) |
| Moment obrotowy | 240.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 65.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 9.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 8.7 l/100km |
| Trasa | 6.5 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.7 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4860 mm |
| Szerokość | 1825 mm |
| Wysokość | 1463 mm |
| Rozstaw osi | 2745.0 mm |
| Masa własna | 1450.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |