16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 36 x 24 mm |
| Rozmiar | 3.2" |
| Rozdzielczość | 2,100,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | CFexpress Type B (CFexpress 2.0) |
Aparat
| Aparat główny | 24.2 MP |
Bateria
| Bateria | LP-E19 Lithium-Ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.2 (10 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 157.6 x 149.5 x 87.3 mm |