16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 22.3 x 14.9 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,040,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC, UHS-II |
Aparat
| Aparat główny | 24.2 MP |
Bateria
| Bateria | LP-E17 Lithium-ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.0 (5 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 122.5 x 87.8 x 83.4 mm |