16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 22.3 x 14.9 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,040,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC (UHS-I) |
Aparat
| Aparat główny | 24.1 MP |
Bateria
| Bateria | LP-E17 Rechargeable Lithium-Ion |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116.3 x 85.5 x 68.8 mm |