16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 36 x 24 mm |
| Rozmiar | 3.2" |
| Rozdzielczość | 2,100,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC, CFexpress |
Aparat
| Aparat główny | 45.0 MP |
Bateria
| Bateria | LP-E6NH lithium-ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.2 (10 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 142 x 101 x 111 mm |