16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 35.9 x 23.9 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,620,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC, UHS-II |
Aparat
| Aparat główny | 24.2 MP |
Bateria
| Bateria | LP-E6NH lithium-ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.0 (5 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 138.4 x 98.4 x 88.4 mm |