16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 35.9 x 23.9 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,620,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC (UHS-II) |
Aparat
| Aparat główny | 24.2 MP |
Bateria
| Bateria | LP-E17 Lithium-ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.2 (10 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 132.5 x 86.1 x 70 mm |