16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 13.2 x 8.8 mm |
| Rozmiar | 2" |
| Rozdzielczość | 460,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | microSD/microSDHC/microSDXC (UHS-I) |
Aparat
| Aparat główny | 15.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 15.2 MP, 18 mm, zoom: |
Bateria
| Bateria | Built-in rechargeable lithium-ion battery |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 63.4 x 90 x 34.3 mm |