16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1985 – 1987 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2286 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 61.0 KM |
| Moment obrotowy | 139.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 52.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 105.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.0 l/100km |
| Trasa | 8.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4580 mm |
| Szerokość | 1740 mm |
| Wysokość | 1770 mm |
| Rozstaw osi | 2810.0 mm |
| Masa własna | 1560.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Niezależne |
| Zawieszenie tył | Niezależne |