16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2013 |
Silnik
| Pojemność | 1250 cm³ |
| Moc | 14.8 KM |
| Moment obrotowy | 11.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHC (wałek rozrządu w głowicy) |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 9.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1360.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Twin piston floating calipers |
| Hamulce tył | Single disc. Twin piston opposed calipers |
| Zawieszenie przód | Hydraulic telescopic fork with 35 mm stanchions |
| Zawieszenie tył | Engine unit acting as swinging arm. Double hydraulic shock absorber with 4 preload settings. |
Opony
| Opony przód | 120/70-15 |
| Opony tył | 130/80-15 |