16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 1/1.7" (~ 7.53 x 5.64 mm) |
| Rozmiar | 3.5" |
| Rozdzielczość | 921,600 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC |
Aparat
| Aparat główny | 12.1 MP |
| Szczegóły aparatu | 12.1 MP, 28 - 300 mm, zoom: 10.7x |
Bateria
| Bateria | Lithium ion battery NP-130A |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 119.9 x 67.9 x 50.5 mm |