16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 1/2.3" (~ 6.16 x 4.62 mm) |
| Rozmiar | 2" |
| Rozdzielczość | 230,400 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | microSD, microSDHC, microSDXC |
Aparat
| Aparat główny | 14.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 14.0 MP, 21 mm, zoom: |
Bateria
| Bateria | Rechargeable lithium ion battery |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 60.9 x 153.1 x 34.2 mm |