16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/2.3" (~ 6.16 x 4.62 mm) |
| Rozmiar | 2.7" |
| Rozdzielczość | 230,400 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC |
Aparat
| Aparat główny | 16.1 MP |
| Szczegóły aparatu | 16.1 MP, 26 - 156 mm, zoom: 6x |
Bateria
| Bateria | Rechargeable lithium ion battery (NP-80) |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 98.5 x 58.2 x 22.3 mm |