16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 1/2.3" (~ 6.16 x 4.62 mm) |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 921,600 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC |
Aparat
| Aparat główny | 12.1 MP |
| Szczegóły aparatu | 12.1 MP, 21 mm, zoom: 1x |
Bateria
| Bateria | Rechargeable lithium ion battery NP-150 |
Łączność
| USB | USB 2.0 (480 Mbit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 128.9 x 61.6 x 14.9 mm |