16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 810 960
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 3.60" |
| Rozmiar | 3.6 inches, 36.9 cm2 (~43.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~259 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 1GB 512MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 1.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1460 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1460 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.3 (Gingerbread) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 2.1, A2DP, EDR |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 129 x 65.5 x 15.2 mm (5.08 x 2.58 x 0.60 in) |