16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 2.0 inches, 12.6 cm (~19.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 144 x 176 pixels (~114 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum 7701 |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Wymiary i waga
| Wymiary | 118 x 54 x 16 mm (4.65 x 2.13 x 0.63 in) |
| Waga | 101 g (3.56 oz) |