16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 813 336
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1994 – 2002 |
| Typ nadwozia | Roadster |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1588 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 117.0 KM |
| Moment obrotowy | 150.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 66.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 190.0 km/h |
| 0-100 km/h | 6.40 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 12.0 l/100km |
| Trasa | 7.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.9 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3800 mm |
| Szerokość | 1580 mm |
| Wysokość | 1150 mm |
| Rozstaw osi | 2230.0 mm |
| Masa własna | 650.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | De-Dion |