16
online
8 479 033
firm
671 225
produktów
7 804 359
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2005 – 2020 |
| Typ nadwozia | Roadster |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2261 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 200.0 KM |
| Moment obrotowy | 221.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 42.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 225.0 km/h |
| 0-100 km/h | 3.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 16.0 l/100km |
| Trasa | 8.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 11.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3300 mm |
| Szerokość | 1685 mm |
| Wysokość | 1140 mm |
| Rozstaw osi | 2315.0 mm |
| Masa własna | 565.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent, spring |