16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 3.5 inches, 36.5 cm (~50.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~165 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum 7715 |
| Procesor | 1.0 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512 MB, 256 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB, 256 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 115.3 x 63.3 x 10.2 mm (4.54 x 2.49 x 0.40 in) |
| Waga | 97.5 g (3.46 oz) |