16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.0 inches (~56.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum SC7715 |
| Procesor | 1.0 GHz |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| LED flash |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1400 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1400 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 125 x 65 x 10.2 mm (4.92 x 2.56 x 0.40 in) |