16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm (~63.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~218 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum SC7715 |
| Procesor | 1.0 GHz |
| RAM | 4 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 132 x 67 x 9.3 mm (5.20 x 2.64 x 0.37 in) |
| Waga | 119.2 g (4.20 oz) |